Astropay Hakkında

Her kullanım ihtiyacına uygun fiyatlarda astropay mevcuttur. Astropay satışının yanı sıra kart bozdurma hizmeti de vermekteyiz. Kart bozumu en yüksek kurdan verilmektedir. Kart satış hizmetinde de en uygun fiyat seçeneklerini sunarak müşterilerimize en karlı alışveriş hizmetini sunuyoruz.

Astropay Nedir?

Astropay, bir ön ödemeli kart sistemidir. Gündelik hayatta kullanılan ve bilinen kartların aksine, sanal dünyada ödeme yapmak için kullanılır. Kredi kartı olmayanlar için ya da kredi kartını internet alışverişlerinde kullanmak istemeyenler için kredi kartı ya da bankamatik kartı yerine geçen bir karttır.


Yüksek güvenlik önemleriyle koruma altına alınmıştır. Tek kullanımlıktır. Dolar kuru üzerinden satışı yapılır.

Astropay Nasıl Kullanılır?

Astropay internet alışverişi tamamlandıktan sonra ödeme esnasında kullanılır. Ödeme sırasında kart numarası girilecek alana Astropay kart numarası ve Bilgi Alım esnası sırasında verilen şifre girilir. Astropay kartınızın içindeki bakiye kadar ödeme yapılmaktadır.

Astropay Nerelerde Geçer?

Astropay kart internet üzerinden alışveriş yapılabilen ve Astropay kart kullanılabilen tüm sitelerde geçerlidir. Oyun alışverişi yaparken ve diğer çevrimiçi ödeme sistemi olan sitelerde kullanabilirsiniz.

Astropay Bilgi Alma

Astropay kartları dolar kuru üzerinden, Astropay satışı yapılan sitelerden alınabilmektedir. Hizliastropay.com en güvenilir Astropay Bilgi Alma siteleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Astropay kart Bilgi Alma işlemini hizliastropay.com üzerinden hızlı, güvenli ve en cazip fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz. Kartlar tek kullanımlık olduğu için aynı anda birden fazla Astropay kart Bilgi Alabilirsiniz.

Astropay Bozdurma

hizliastropay.com olarak Astropay satışının yanı sıra kart bozdurma hizmeti de vermekteyiz. Kart bozumu en yüksek kurdan verilmektedir. Kazandığınız ya da Astropay kartınızın içinde kalan tutarları anında nakite çevirebilirsiniz. Kazanmış olduğunuz ya da kartınızın içinde kalan tutar için çekme talebi oluşturarak en yüksek kurdan bozdurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. ANakit çekme talebi oluşturulduktan sonra en kısa sürede bildirilen IBAN numarasına belirlenen tutar geçmektedir

Astropay Para Yatırma

Astropay kartlar tek kullanımlık kartlardır. Bu nedenle içlerine daha sonradan para yatırılamaz. Bu yüzden en güvenilir Astropay kartlarını tanımadığınız firmalardan almamanızı öneririz. Bilgi Alındığı esnada içerisinde bulunan bakiye bittiğinde Astropay kart işlevini kaybeder.

Astropay Al - Astropay Bozdur

Astropay kart gündelik hayatta alışverişlerde kullanılan ön ödemeli bir kart sistemidir. Genellikle sanal alışverişlerde kullanılan Astropay yüksek güvenlik tedbirleriyle koruma altına alınmış bir karttır. Tek kullanımlık bir kart olması dabu güvenlik önlemlerinden biridir. Astropay kart üzerinde 16 haneli bir kart numarası yer almaktadır. Bu 16 hanelik tek kullanımlık kart numarası ile alışveriş sitelerinde ödeme yapılabilir. Astropay kartın tek kullanımlık olması kullanıldıktan sonra işlevini kaybettiği anlamına gelmektedir. Güvenli kullanıma sahip olmasının en öneli nedeni de her seferinde bir kez kullanılabilir olmasıdır. Herhangi bir şekilde başka biri tarafından tekrar kullanılma riski yoktur. Kredi kartları ya da banka kartları gibi ödeme esnasında kişisel bilgi paylaşımına gerek yoktur. Kişisel bilgi paylaşımına gerek olmamasından dolayı bilgileriniz üçüncü kişiler tarafından kullanılmaz. Astropay al seçeneğiyle Astropay sahibi olabilirsiniz. Astropay internet alışverişleri esnasında kredi kartı kullanmak istemeyenler için kullanılacak ideal bir ödeme yöntemidir. Astropay al seçeneği ile Bilgi Alma işlemi yapacağınız sayfaya yönlendirildikten sonra herhangi bir kişisel bilginizi bildirmeye gerek kalmadan astropay al ile astropay sahibi olabilirsiniz. Yine alışveriş esnasında da hiçbir kişisel bilginizi girmenize gerek kalmamaktadır. Bir sanal kart olan Astropay kartta tamamen kişisel güvenlik ön plandadır. İçerisindeki bakiye kadar kullanılır ve Bilgi Alırken içerisindeki bakiye kadarı Bilgi Alınır. Alışveriş esnasında içerisindeki bakiye kullanılır. Eğer içerisinde bakiye kalırsa Astropay bozdur işlemi gerçekleştirilerek kalan bakiye nakite çevrilir. Astropay bozdur seçeneği ile kart bozdurma işlemi gerçekleştirilebilir. Astropay satışı döviz kuru üzerinden gerçekleştirilmektedir. Astropay bozdur işlemi de döviz kuru üzerinden kart içerisindeki bakiye hesaplanarak Türk Lirasına çevrilerek gerçekleşir. Kısaca Astropay bozdur işlemi esnasında; güncel kur üzerinden kart içerisinde kalan bakiye nakite çevrilir denilebilir.